chertier ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری

chertier: ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری وزنه برداری مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا آغاز کار ملی پوشان کشورمان در مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل الجزایر حمایت‌های پولی حزب‌الله لبنان از حماس به واسطه بانک‌هایش را تکذیب کرد

دولت الجزایر وجود هرگونه حساب بانکی جهت چهره‌های برجسته حماس در بانک‌های این کشور و اینکه به حزب الله لبنان اجازه داده باشد پول‌هایی را به حساب‌های بانکی باز شد

الجزایر حمایت‌های پولی حزب‌الله لبنان از حماس به واسطه بانک‌هایش را تکذیب کرد

الجزایر حمایت های پولی حزب الله لبنان از حماس به واسطه بانک هایش را تکذیب کرد

عبارات مهم : لبنان

دولت الجزایر وجود هرگونه حساب بانکی جهت اشخاص برجسته حماس در بانک های این کشور و اینکه به حزب الله لبنان اجازه داده باشد پول هایی را به حساب های بانکی باز شده است به وسیله رهبران حماس واریز کند، تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت ارم نیوز، محمد عیسی، وزیر اوقاف الجزایر شایعات انتشار یافته در رسانه های عربی مبنی بر تلاش حزب الله لبنان جهت واریز مبالغی به حساب های بانکی رهبران حماس در الجزایر را تکذیب کرد.

عیسی گفت: الجزایر این مساله که یکی از طرف ها در هر درگیری طایفه ای باشد و یا به میدانی جهت این درگیری بدل شود را نمی پذیرد و هر کسی می خواهد وارد جنگی طایفه ای شود، باید در کشور خودش این کار را انجام دهد.

وزیر اوقاف الجزایر افزود: هرگز اجازه نخواهیم داد طایفه گرایی که مسلمانان را به دو دسته تقسیم می کند، به کشور بازگردد و الجزایر این خطر را با تمسک به خبر رسول اکرم (ص) و دعوت ایشان به آشتی و دوستی میان مسلمانان برطرف می کنیم.

این مسؤول الجزایری در ادامه به طرف های خارجی که تلاش در تخریب الجزایر و گسترش تفکرات افراطی در کشور و ایجاد شرایطی مشابه کشورهای نزدیک و وقوع انفجارها و کشتارها را دارند، به شدت انتقاد کرد و گفت: مردم الجزایر که دوستدار وحدت کشورشان هستند، با چنین مسائلی مخالفند.

عیسی در آخر نسبت به طرف هایی که تلاش می کنند ثبات اجتماعی الجزایر را برهم بزنند، هشدار داد.

الجزایر حمایت‌های پولی حزب‌الله لبنان از حماس به واسطه بانک‌هایش را تکذیب کرد

واژه های کلیدی: لبنان | الجزایر | مسلمانان | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog