chertier ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری

chertier: ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری وزنه برداری مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا آغاز کار ملی پوشان کشورمان در مسابقات

گت بلاگز اصفهان اصفهان شاهد سی امین جشنواره فیلم های کودک و نوجوان به گونه ای تفاوت دارد

شهردار اصفهان از برگزاری سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان در شکلی متفاوت و تازه خبر داد.

اصفهان شاهد سی امین جشنواره فیلم های کودک و نوجوان به گونه ای تفاوت دارد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مهدی جمالی نژاد در مراسم رونمایی از پوستر سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اظهار کرد: دو واژه را هیچ وقت فراموش نمی کنیم یکی رودخانه زاینده رود است که همواره با وجود مردم اصفهان عجین شده است و دیگری جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان که فرهنگ شهر همواره با آن عجین بوده است.

وی ادامه داد: بسیاری از همشهریان دلواپس نبود جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان بودند که با تلاش هایی که همکاران بنده انجام دادند سی امین جشنواره به شهر اصفهان بازگشت .
وی اضافه کرد: امسال جشنواره متفاوتی را شاهد خواهیم بود چراکه تدابیر بسیار خوبی به همین منظور اندیشیده شده است است .
شهردار اصفهان با بیان اینکه چون سی امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان با ایام عزاداری محرم همزمان شده است بود مجبور به جابه جایی وقت اجرای جشنواره شدیم، یادآور شد: در تیرماه بهتر می توان تمهیداتی را در اختیار بازیگران و صورت های معروف گذاشت و هم فضای بهتری جهت اجرای جشنواره فراهم می شود.
وی افزود: امیدوارم استقبال بسیار خوبی هم از طرف جوانان، نوجوانان و به خصوص کودکان شود تا جشنواره ای شاد و پرنشاط داشته باشیم.
وی تاکید کرد: همه همکاران بنده در پایتخت کشور عزیزمان ایران و اصفهان، بنیاد فارابی و شهرداری اصفهان در تلاش هستند تا گونه جدیدی از جشنواره را شاهد باشیم.
این مقام مسئول شهری خاطر نشان کرد: اعتبار دیده شده است جهت سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان دو میلیارد تومان در بودجه شهرداری اصفهان است و امیدواریم با حداقل قرار داده حداکثر آورده را داشته باشیم.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : اصفهان

واژه های کلیدی: اصفهان | نوجوان | جشنواره | شهرداری | نوجوانان | جشنواره فیلم | جشنواره بین المللی فیلم | جمالی نژاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog