chertier ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری

chertier: ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری وزنه برداری مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا آغاز کار ملی پوشان کشورمان در مسابقات

گت بلاگز سیاسی جلسه شورای امنیت کشور عصر امروز تشکیل می‌شود

وزارت کشور اعلام کرد:به منظور بررسی ابعاد دقیق 2 واقعه رخ داده، جلسه شورای امنیت کشور عصر امروز به ریاست وزیر کشور تشکیل می شود.

جلسه شورای امنیت کشور عصر امروز تشکیل می‌شود

به روایت بخش دولت گروه سیاسی کلوب خبرنگاران، به نقل از اطلاع رسانی وزارت کشور؛ متن کامل اطلاعیه وزارت کشور در خصوص حوادث تروریستی امروز پایتخت کشور عزیزمان ایران به این شرح است.

عبارات مهم : اخبار
باسمه تعالی

در پی بروز 2 واقعه تروریستی ظرف روز جاری در پایتخت کشور عزیزمان ایران و با عنایت به انتشار بعضی اخبار ضد و نقیض در خصوص این حوادث، اطلاعات دقیق و نکات ذیل به استحضار ملت شریف کشور عزیزمان ایران می رسد.
1- دو تیم تروریستی در روز جاری به صورت همزمان در حاشیه مرقد امام راحل (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، با تحرکات تروریستی کور تلاش کردند فضای آرام و امنیت موجود در کشور را تحت الشعاع قرار دهند.
2- تیم تروریستی اول متشکل از دو نفر حوالی ساعت 10:30 امروز وارد محوطه مرقد امام شد. نفر اول با انفجار انتحاری و نفر دوم بعد از تیراندازی کور در درگیری با مأموران به هلاکت رسید.
3- تیم تروریستی دوم متشکل از چهار نفر همزمان با عملیات تیم اول تلاش کرد وارد ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی شود که بعد از تصویر العمل مأموران ؛ یک نفر از آنان در انفجار انتحاری و سه نفر دیگر بعد از تیراندازی های کور و تلاش جهت حضور در طبقات فوقانی ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، در درگیری با ماموران به هلاکت می رسند.
4- در مجموع بر اساس گزارش های دریافتی در دو واقعه روز جاری، تعداد 12 نفر از همو طنان شهید و 42 نفر نیز مجروح می شوند.
5- هم اکنون هر دو واقعه خاتمه یافته و اوضاع به صورت کامل در کنترل عوامل امنیتی و انتظامی قرار دارد. اخبار تکمیلی این وقایع متعاقباً به استحضار ملت شریف خواهد رسید.
6 – به منظور بررسی ابعاد دقیق 2 واقعه رخ داده، جلسه شورای امنیت کشور عصر امروز به ریاست وزیر کشور تشکیل می شود.
7- به منظور پیشگیری از انتشارِ اخبار خلافِ واقع؛ مورد نیاز هست، همه رسانه ها با اتخاذ رویکرد مسئولانه از انتشار هر گونه اخبار غیررسمی اجتناب کنند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اخبار | ایران | انتشار | ساختمان | تروریستی | حوادث تروریستی | مجلس شورای اسلامی | وقایع تروریستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog