chertier ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری

chertier: ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری وزنه برداری مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا آغاز کار ملی پوشان کشورمان در مسابقات

گت بلاگز علمی پزشکی حضور بیش از ۱۰۰۰ شرکت در پارک‌های علم و فناوری ، ایجاد بیش از ۴۲ پارک علم و فناوری

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تعداد پارک‌های علم و فناوری و تاثیرات آن‌ها در تولید ثروت خبر داد.

حضور بیش از ۱۰۰۰ شرکت در پارک‌های علم و فناوری ، ایجاد بیش از ۴۲ پارک علم و فناوری

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم افتتاحیه و دیدار از نمایشگاه دستاوردهای ۳۰ شرکت مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، اظهار داشت: پارک های علم و فناوری در کشور ما کمتر از دو دهه است که شکل گرفته به گونه ای که در کنار دانشگاه ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری ایجاد شد که از این تعداد ۳۹ پارک به صورت فعال شروع به کار کرده اند.

عبارات مهم : صندوق
وی در ادامه گفت: بالغ بر یک هزار شرکت دانش بنیان در پارک های علم و فناوری فعالیت می کنند و این پارک ها از طریق وزارت علوم مجوز گرفته و فعالیتشان را ادامه می دهد و بر اساس ضوابط و قوانینی که هیأت امنا جهت آن ها تعریف می کند ادامه کار می دهند.

وزیر علوم بیان کرد: بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قرارداد بین شرکت های آزمایشگاهی و بخش های پژوهشی دانشگاه برگزار شده است که این مبلغ در سال گذشته ۷۷ میلیارد تومان بود، همچنین از جمله برنامه هایی که می توان به آن اشاره کرد ارائه تسهیلات، بررسی پرسشها بیمه و صندوق شکوفایی و نوآوری است.

وی تأکید کرد: تعداد صندوق های ذخیره به ۳۴ عدد رسیده و سرمایه ۳ میلیارد تومانی در آن در نظر گرفته شده است تا تسهیلات بلاعوض در اختیارشان قرار گیرد.

فرهادی یادآور شد: دستاوردهای فناورانه در پارک های علم و فناوری از ارزش بالایی برخوردار هستند و دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان نماد علمی کشور در تبدیل دانش به ثروت نقش دارند و ما باید تلاش کنیم که این تولید خوب را با تلاش به مرحله ورود محصولات به بازار ملی و داخلی با برنامه ریزی مناسب برسانیم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: صندوق | برنامه | فناوری | تسهیلات | دانشگاه | دانشگاه | برنامه ریزی | قوانین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog