chertier ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری

chertier: ایران مسابقه وزنه برداری وزنه برداری وزنه برداری مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا آغاز کار ملی پوشان کشورمان در مسابقات

گت بلاگز کرمان پیام رییس اداره ورزش و جوانان کرمان به مناسبت سوم خرداد

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان، با صدور پیامی سالروز آزاد سازی خرمشهر را به ملت غیور کشور عزیزمان ایران اسلامی تبریک گفت.

پیام رییس اداره ورزش و جوانان کرمان به مناسبت سوم خرداد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان و بنا به اعلام روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان، منصور دامغانی ضمن گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر، با صدور پیامی، این روز بزرگ را به ملت غیور و هر لحظه در صحنه کشور عزیزمان ایران اسلامی و مردم ولایتمدار استان مرکزی تبریک گفت.

متن این خبر به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

پیام رییس اداره ورزش و جوانان کرمان به مناسبت سوم خرداد

سوم خرداد یکی از درخشان ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ملت کشور عزیزمان ایران است که حضرت امام (ره) در شأن این روز فرمودند ” خرمشهر را خدا آزاد کرد

سوم خرداد ماه سال ۶۱ یکی از مهمترین نقاط عطف تاریخ جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس است که توانست بزرگترین اتفاق تاریخ معاصر کشور را رقم زند و صدام و رژیم بعثی عراق را که از سوی ابرقدرتهای منطقه حمایت می شد را از پای در آورد و کام ایرانیان رشید را جهت هر لحظه شیرین کند.

آری خرمشهر، حکایت مقاومت روزهای نخست جنگ تحمیلی و سرگذشت سلحشورانی است که با دست خالی، متجاوز مسلح را در بیش از یک ماه نبرد به روز سیاه نشاندند و جسم خود را سنگر کردند تا از کیان اسلامی و سرزمین کشور عزیزمان ایران دفاع کنند.

اینک در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری، نیازمند مدیریت جهادی به همراه اقدام و عمل است باید حماسه ای مجدد به مانند حماسه خرمشهر خلق کرد و در عرصه های متفاوت با مدیریت جهادی در حوزه های گوناگون از جمله اقتصاد و فرهنگ روزهای غرور آفرینی چون سوم خرداد بیافرینیم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان، با صدور پیامی سالروز آزاد سازی خرمشهر را به ملت غیور کشور عزیزمان ایران اسلامی تبریک گفت.

حماسه شگرف آزادسازی خرمشهر، پیروزی سرو قامتانی را پدید آورد که با فتح آفرینی خود، نهایت ایثا، اوج مظلومیت، انتهای پاک بازی و منتهای توکل را رقم زدند. خرمشهر جهت ملت ما تنها یک شهر نیست، بلکه تاریخ گویای پایداری، ایثار و جاودانگی انقلاب است.

اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی و روز مقاومت، ایثار و پیروزی ملت کشور عزیزمان ایران را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به خاص مقام معظم رهبری و دولتمردان دولت تدبیر و امید تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت کشور عزیزمان ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران در سایه رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

منصور دامغانی

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان

انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: ایران | تاریخ | کرمان | اسلامی | خرمشهر | انقلاب | ایرانی | جوانان | خرمشهر | ایرانیان | مقام معظم رهبری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog